Майстори на въдицата изловиха рибата на Гребната

13543
29

На Гребния канал в Пловдив в момента се провежда първият кръг на Републиканското първенство по спортен риболов на плувка, предаде репортер на Plovdiv24.bg. В надпреварата днес и утре участват 19 отбора от цялата страна с по 4-ма състезатели и 1 резерва.
Лови се основно шаран, каракуда, амур, кефал и уклей.
Шампионатът е генерална репетиция за домакините преди Световното първенство по улов на плувка, което ще се проведе през септември, също в Пловдив.
Днес се провежда първият манш на състезанието, а утре от 10,00 до 14,00 часа е вторият.
Награждаването на призьорите е предвидено за 17,00 часа в неделя.

Виж коментарите (29)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!