Ботев уреди първия летен лагер, ясно е кога стартира подготовката

3688

Ботев (Пловдив) уреди първия си лагер за лятната подготовка. "Канарчетата" ще се подготвят в Трявна, като точните дати ще бъдат определени допълнително, но най-вероятно ще бъде през втората половина на юни.

Очаква се първата тренировка на Ботев през лятото да бъде на 10 юни. Лично треньорът Николай Костов е инспектирал базата в Трявна и хотела, в който отборът ще бъде настанен.

Клубната управа умува дали и втората част от подготовката на отбора да не протече в България. Пред "жълто-черните" обаче има опции за чужбина - Австрия и Холандия, съобщава Спортал.


Още по темата: Лятна селекция и подготовка в Ботев 16/17
Всички новини по темата: (285)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).