Кобрата с ответен удар: Чисора е следващото шише, което ще изпразня

2319
1

Кубрат Пулев избухна срещу нападките на Дерек Чисора. Кобрата отново използва философски мисли, за да отговори подобаващо на тежките думи, които британецът изстреля срещу него.
Чисора се изказа доста арогантно за Кубрат: "Пулев винаги е бил протежиран. Опонентите му са били боклуци, а боевете му - смешни. А срещу Кличко беше бит много лошо. Пулев няма идея как да се бие. Изобщо не съм притеснен и ще го нокаутирам. Казвам ви - той се е боксирал само срещу слаби съперници", пише Стандарт. 
Естествено, Кобрата винаги е бил много спокоен, но сега явно не е издържал и избухна срещу Чисора.
"Той казва, че до сега съм се изправял само срещу неудачници на ринга. Това е неговото мнение - аз казвам: Чисора е следващото шише, което ще изпразня. Срещу Кличко беше лошо постижение, от което си взех поука.
Дерек, ти се изправи срещу Дейвид Хей, Тайсън Фюри и Виталий Кличко и загуби грандиозно. Когато живееш в стъклена къща, не трябва да предизвикваш някой да хвърля камъни по нея", отсече Кобрата.
Словесните игри между двамата явно няма да затихнат скоро. Поне не до 7 май, когато двамата ще премерят сили на ринга и веднъж завинаги ще се разберат не с думи, а с крошета. Двубоят ще е в "Баркликард Арена" в Хамбург (Германия).


Още по темата: Пулев срещу Чисора
Всички новини по темата: (17)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!