Бивши шефове на Локо се пуснаха в Лига Лаута

5738

Бившите шефове на Локо (Пд) - братята Диан и Димитър Колеви, се пуснаха във фенската надпревара по футбол на малки вратички Лига Лаута, провери Plovdiv24.bg. Близнаците са част от отбора Curva A и снощи стартираха надпреварата със загуба с 1:3 от тима на Анонимните.

Plovdiv24.bg припомня, че Диан Колев е председател на Сдружение "Бъдеще за Локомотив", което притежаваше акциите на футболния клуб след управлението на Константин Динев.

В отбора на Curva A е и лидерът на фенската фракция "Наполитани" Венелин Кринков, известен повече като Венко Наполито.


Още по темата: "Глутница кучета“, "Curva A“ и "Гадни копилита“ се пускат в Лига Лаута
Всички новини по темата: (2)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!