Бившите шефове на Локо (Пд) - братята Диан и Димитър Колеви, се пуснаха във фенската надпревара по футбол на малки вратички Лига Лаута, провери Plovdiv24.bg. Близнаците са част от отбора Curva A и снощи стартираха надпреварата със загуба с 1:3 от тима на Анонимните.

Plovdiv24.bg припомня, че Диан Колев е председател на Сдружение "Бъдеще за Локомотив", което притежаваше акциите на футболния клуб след управлението на Константин Динев.

В отбора на Curva A е и лидерът на фенската фракция "Наполитани" Венелин Кринков, известен повече като Венко Наполито.