Иван Иванов възхитен от "черно-бялата" торсида

4688
2

Защитникът на Локомотив (Пловдив) Иван Иванов похвали феновете на отбора след снощната загуба от Берое с 2:5.
"Ние играхме много добре и въпреки че бяхме с 10 човека стояхме добре на терена. Ще си вземем поуки и искам да зарадваме феновете в предстоящото дерби с Ботев. "Изключително приятно съм изненадан от нашите фенове. Страхотна подкрепа, те са невероятни", каза Футболист №1 на България за 2013 година.


Още по темата: Локо - Ботев 24/04/2016
Всички новини по темата: (62)

Виж коментарите (2)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!