Гришо приключи в любимия си турнир

1779

Най-добрият наш тенисист Григор Димитров приключи участието си в любимия му турнир в Монте Карло. В мач от втория кръг в надпреварата Гришо загуби с 4:6, 3:6 от Жил Симон.
Французинът се превръща в черна котка за нашето момче, след като това бе негова 5-а победа от общо 6 мача между двамата.
Освен това Димитров няма да защити точките си от миналия сезон, когато достигна до четвъртфиналите в Монте Карло.


Още по темата: Григор Димитров в Монте Карло
Всички новини по темата: (7)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!