Поканиха Гришо да се включи в борбата с рака

1311

Григор Димитров бе поканен в социалните мрежи да се включи в борбата с рака. Предложението е от групата Volleying Challenge, която през Facebook и Twitter привлича известни имена от тениса.
Те трябва да покажат как изпълняват волета срещу стена. По тази причина девизът на групата е "Иди при стената".

Последният, който си пусна клипче как играе волета, е легендата Род Лейвър. Австралиецът е единственият, направил два пъти "Голям шлем" в рамките на един сезон - през 1962 и 1969 г.

В инициативата участват също Мартина Навратилова, Крис Евърт, Били Джийн Кинг.

Димитров тренира за сезона на червени кортове и за "домашния" турнир от серията "Мастърс 1000" в Монте Карло, съобщава "24 часа".


Още по темата: Григор Димитров в Монте Карло
Всички новини по темата: (7)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!