Дани Кики: Нямам много подготовка, но играх добре

2508
1

Халфът на Локо (Пд) Дани Кики изигра вчера един от най-добрите си мачове с черно-белия екип през настоящия сезон. Въпреки това Кики беше скромен в изявлението си след победата над Пирин с 4:2, предаде репортер на Plovdiv24.bg.
"Вкарах гол и мисля, че играх добре. Доволен съм, защото с оглед на това, че не играя редовно, все още нямам достатъчно физическа подготовка", заяви Дани Кики.
"Първото полувреме започнахме отпуснато мача. Давахме на Пирин самочувствие да води играта, но след почивката излязохме мобилизирани и показахме нашите качества. Тази година, както и нашият президент каза, се стремим към златната среда. Важното е да радваме феновете с играта ни", завърши халфът на черно-белите.


Още по темата: Локо (Пд) - Пирин 01/04/2016
Всички новини по темата: (21)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!