Разделиха Ботев и Локо в турнира "Чирпанска кама"
Пловдивските Локомотив, Ботев и Марица ще вземат участие в десетото издание на юношеския турнир "Чирпанска кама". "Смърфове" и "канарчета" обаче бяха разделени от организаторите в различни групи и е възможно да не играят помежду си.
Тази година надпреварата е за набор 2003 и ще се проведе на 6 и 7 април в град Чирпан.
По традиция в турнира ще се включат общо осем отбора, които са разпределени в две групи по четири тима.
В група "А" са отборите на Ботев, Борислав (Първомай), Сините камъни (Сливен) и домакините от Чирпан, а в група "Б" са тимовете на Берое (Стара Загора), Локомотив (Пловдив), Марица (Пловдив) и Родопа (Смолян).
Победителите от двете групи се срещат на големия финал, който е на 7 април в 12:30 часа. Час по-късно е награждаването и официалното закриване на турнира.