"Черно-белите" фенове събират средства за хореография

1450

В предстоящите две домакинства на Локо - срещу Пирин и Славия, феновете на отбора ще разположат кутии на всеки вход към стадиона, обявиха от Лаута.
Целта е да се съберат средства за хореография за дербито с Ботев на 24 април.
Всеки желаещ да допринесе за визуалните ефекти, неизменна част от заряда на тези мачове, може да остави колкото желае, се казва в съобщението на черно-белите.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!