Засипаха с похвали бивш капитан на Локо след гол и първо място в Полша

3259

Бившият капитан на Локо (Пд) Димитър Илиев бе засипан с похвали от полската преса след отличния си мач за своя тим Висла (Плоцк).

27-годишният нападател се разписа при победата с 2:0 като гост над Белхатов в мач от 22-ия кръг на полската Първа лига, разбра Plovdiv24.bg. Юношата на черно-белите вкара в 82-ата минута, а с успеха тимът му запази първото място в класирането с една точка преднина пред Арка Гдиня.

Димитър Илиев има 22 мача за Висла през настоящия сезон, като в 21 от тях е бил титуляр. До този момент пловдивчанинът се е отчел с 3 гола и 3 асистенции, провери Plovdiv24.bg.



Този браузър не поддържа видео елемента.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!