Тенисисти пробват уникална система в Пловдив

1123

Първият турнир за 2016 година от календара на Националната тенис лига ще се проведе на 2 и 3 април в Пловдив, на кортовете на ТК "Локомотив", съобщиха организаторите.
В надпреварата участват мъже - аматьори и ветерани (в 7 възрастови групи), двойки мъже и смесени двойки.
По време на турнира всички тенисисти ще имат възможността да тестват безплатно уникалната система на SOUCORT. Те ще могат да направят видео клип на играта си, който след приключване на мача ще получат на смартфона си, готов за споделят в социалните мрежи.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!