Наказателна акция на възродения Гришо срещу №2 в света Мъри

2403
1

Най-добрият български тенисист Григор Димитров извърши наказателна акция срещу №2 в света Анди Мъри. Това стана на силния турнир в Маями (САЩ) след епична битка, продължила 2 часа и половина.
Възроденият Гришо елиминира Мъри с 6:7/1/, 6:4, 6:3.
Това бе трета победа на нашето момче от общо 9 двубоя срещу британеца.
Гришо трябваше да дочака успех над Мъри за първи път след повече от 2 години прекъсване.
Първата ни ракета вече е на осминафинал в Маями, където ще се изправи срещу французина Гаел Монфис, който отстрани Пабло Куевас.
Двубоят е четвърти по програма на Централния корт и се очаква да започне тазе вечер около полунощ.


Още по темата: Григор Димитров в Маями
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!