Пловдивски клуб по тенис на маса отказа конкуренцията в Бургас

1577

В Бургас приключи първият кръг от втория полусезон на Б група мъже от държавното първенство по тенис на маса. Състезанието се проведе при отлични условия в многофункционалната зала на Френската езикова гимназия в града.

Момчетата от пловдивския клуб Чоо се справиха отлично и постигнаха 3 победи в трите си мача.

Пловдивчани надиграха последователно досегашния лидер в групата Златен Дракон (Бургас) с 4:3, Асара 08 (Симеоновград) с 4:1 и Розова долина (Казанлък) с 4:1.

Така СКТМ Чоо поведе в класирането и е основен претендент за влизане в по-горната група.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!