Огромна издънка на Гришо

3874
3

Григор Димитров направи огромна издънка още в първия си мач на сингъл от тенис турнира от сериите "Мастърс" в Индиън Уелс. Най-добрият наш тенисист се провали срещу 18-годишния Александър Зверев и загуби с 4:6, 6:3, 5:7.
Двубоят продължи 2 часа и 20 минути, като германският тийнейджър записа първия си успех срещу Гришо. Така двамата имат вече по една разменена победа в мачовете помежду си.
Припомняме, че Григор Димитров записа загуба още в първия си мач и от надпреварата на двойки в Индиън Уелс.


Още по темата: Григор Димитров в Индиън Уелс
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (3)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!