Гришо отпадна на двойки, ще си го изкарва на Зверев

1523
1

Григор Димитров изненадващо отпадна още в първия кръг от надпреварата на двойки в Мастърса в Индиън Уелс. Най-добрият наш тенисист и партньорът му Макс Мирни загубиха от французите Никола Маю/Пиер-Юг Ербер с 6:7(5), 2:6.

Гришо обаче има възможност да се реваншира за поражението още тази вечер. Той стартира на сингъл срещу 18-годишния Александър Зверев, който се състезава за Германия.

Мачът е от 20:00 часа българско време и открива програмата на Централния корт.


Още по темата: Григор Димитров в Индиън Уелс
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!