Глобиха 200 лв. фен след пловдивското дерби

5836
6

22-годишен пловдивчанин бе осъден на 200 лева глоба по закона за опазване на обществения ред след съботното дерби между "Ботев" и "Локомотив".

Запалянкото е бил задържан, след като в края на мача нахлул неправомерно на терена. 

Ден преди срещата футболните агитки на двата отбора дадоха специална пресконференция, на която увериха, че няма да се стигне до ексцесии независимо от резултата.


Още по темата: Ботев - Локо 20/02/16
Всички новини по темата: (82)

Виж коментарите (6)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!