Христо Крушарски: Не очаквах такива игра и загубата в дербито

5948
8

Собственикът на Локомотив Христо Крушарски остана разочарован от представянето на тима в Битката за Пловдив, но обяви, че няма намерение да прави никакви рокади.

"Не очаквах такава игра от нашия отбор и загубата в дербито с Ботев. Смятах, че ще се представим значително по-добре в този мач. 

Аз не съм привърженик на бързите и крайни решения. Първо ще проведа разговори с футболистите и треньорите и след това ще преценя какво да правим. 

Прибързаните решения са вредни, засега няма да има каквито и да било смени. А и сезонът тепърва започва и предстоят още мачове. 

Обстановката на стадиона беше коректна и спокойна. След мача говорихме с ръководството на Ботев. Бяхме единодушни, че трябва да се върви по този път - на взаимно уважение", заяви пред "Тема Спорт" Крушарски. 

Той изгледа дербито от ложите в Коматево. Заедно с него бе и италиански мениджър. Агентът обаче не останал впечатлен от нито един от "черно-белите".


Още по темата: Ботев - Локо 20/02/16
Всички новини по темата: (82)

Виж коментарите (8)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).