Емил Гъргоров: Все си мислех, че ще победим...

9020
12

Футболистът на Локомотив Пловдив Емил Гъргоров не остана доволен след загубата от градсия съперник Ботев с 0:1 от първия пролетен кръг в "А" група. Единственият гол в мача отбеляза Лъчезар Балтанов в 8-та минута.
"В интерес на истината все си мислих, че ще победим. По-добрият отбор сме, но не показахме това, на което сме способни", каза Гъргоров. 
"Определено се усети липсата на Мартин Камбуров", добави нисичкият халф.
"Не знам какво точно ме удари. Заболя за момент, но важното е, че не се случи нещо по-сериозно. 
Днес бяхме тежки. Бавно работихме с топката, което ме изненада. Мачовете, които играхме на подготовката бяхме много по-различни", завърши Бадема. 


Още по темата: Ботев - Локо 20/02/16
Всички новини по темата: (82)

Виж коментарите (12)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!