Тодор Неделев: Очаква ни добро бъдеще

4264
8

"Труден мач. Все пак това е дерби. Имаше голям заряд, но всички сме много доволни от победата. Надявам се и занапред да продължаваме така."
Това каза звездата на Ботев Тодор Неделев след победата с 1:0 над Локомотив. 
"Отборът ни е много добър. Има още малко да се обиграва, но при всички случи ни чака добро бъдеще", добави Тошко. 
"Не мога да кажа за какво се бори Ботев. Всеки мач играем за победа. Искаме да радваме нашите фенове така, както днес. Дай боже да се борим да евротурнирите. Трудно ще е, но излизаме всеки мач за победа", завърши осмицата на Ботев. 


Още по темата: Ботев - Локо 20/02/16
Всички новини по темата: (82)

Виж коментарите (8)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!