Александър Тунчев: Да загубиш дерби е неприятно

4670
5

Защитникът на Локомотив Пловдив Александър Тунчев разкри, че в отбора настроението е минорно след поражението в дербито на Пловдив.

"Не успяхме да започнем, както искахме. Все пак това е първи мач и ще се опитаме да си извадим нужните забележки, за да може в следващия двубой де не ги допускаме. 
Не може и да става дума за подценяване. Това е дерби! Няма значение кой в каква форма се намира, не може да говорим за никакво подценяване. 
Не вярвам тази загуба да повлияе но играчите. Има доста опитни футболисти в Локомотив и ще се опитаме да вдигнем младите. Разбира се, не е приятно да загубиш дербито", коментира Александър Тунчев.


Още по темата: Ботев - Локо 20/02/16
Всички новини по темата: (82)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!