Петър Пашев: Мачът сякаш беше приятелски

4560
5

Мачът сякаш беше приятелски. Това сподели помощник треньорът на Локомотив Пловдив Петър Пашев след 101-вото градско дерби с Ботев, завършило при резултат 1:0 за "жълто-черните".
"Изненада ме поведението на двата отбора. Очаквах повече заряд и здрави единоборства", добави Пашев.

"Загубихме мача още в осмата минута. Така и не намерихме пътя към тяхната врата. Повече владеехме топката. Промени се цялата схема на игра след гола. Липсваха ни важни фигури, бяхме затруднени от отсъстващите футболисти.", каза още Петър Пашев.


Още по темата: Ботев - Локо 20/02/16
Всички новини по темата: (82)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!