Спират движението заради пловдивското дерби

5477
21

Във връзка с футболното дерби между отборите на ПФК Ботев (Пловдив) и ПФК Локомотив (Пловдив) на 20.02.2016 г. /събота/ от 11:30 ч. до 17:00 ч. при необходимост ще бъде спирано движението по ул. "Коматевско шосе" в района на стадиона във "Футболен комплекс Ботев 1912" с пропускане на автобусите по линии номер 1, 20 и 27 от вътрешноградския транспорт.

Това съобщиха от община Пловдив.

ОП "Организация и контрол на транспорта" предупреди превозвачите, обслужващи линиите, шофьорите на автобусите да карат бавно, внимателно и да се съобразяват с въведената временна организация на движението.


Още по темата: Ботев - Локо 20/02/16
Всички новини по темата: (82)

Виж коментарите (21)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!