Новата Висша лига може да бъде обявена до месец

5152
5

ЦСКА може да играе в елита на българския футбол още от новия сезон. "Тема Спорт" разбра от свои източници в БФС, че в момента текат последните приготовления за новата Висша лига, която е планирано да замени сегашния елитен ешелон. 

За да се случат планираните промени, е необходимо да се постигне консенсус сред футболните босове около новия формат на първенството и изискванията за участие в него. 

Също така трябва да се решат и някои юридически подробности около статута на ЦСКА, както и да има гаранция за финансовото обезпечение на Локомотив София. Очакванията са новият формат на А група да бъде обявен до месец.


Още по темата: Български футболен съюз - 2015/2016
Всички новини по темата: (140)

Виж коментарите (5)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).