Виктория Волей спечели пловдивското дерби срещу Локомотив

1013

Виктория Волей спечели пловдивското дерби срещу Локомотив в регионалното първенство при юношите младша възраст.

"Оранжевите" надиграха "черно-белите" с 3:0 (15, 14, 20) гейма в своята зала в СОУ "Цар Симеон Велики".

Възпитаниците на треньора Драган Иванов прекършиха съпротивата на своя съперник за 75 минути.

По този начин юношите на Виктория Волей продължават серията си без загуба от началото на сезона и са убедителен лидер в региона.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!