ВИП рокади в Коматево

3740

Ботев предприе промени на стадиона в базата си в Коматево за дербито с Локо. "Канарчетата" разкараха шатрите, които изпълняваха ролята на ВИП до сега и ги преместиха до тунела за играчите. 
Това стана по изискване на полицията, след като до сега отбраните гости на "жълто-черните" трябваше да излязат от стадиона, за да се радват на мезетата и питиетата на почивката на мачовете.

Освен това шатрите бяха излъскани за предстоящата среща. Промяната обаче отваря друг въпрос - къде ще спира автобусът на Ботев. Доскоро той стоеше в новата ВИП зона.

Източник: в. "Стандарт“


Още по темата: Ботев - Локо 20/02/16
Всички новини по темата: (82)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!