Локо мачка здраво в последната си контрола

Коментари (4)
15:05 / 13.02.2016
8928
Локомотив Пловдив записа разгромна победа в последната си контрола преди началото на пролетния дял в "А" група. Момчетата на Христо Колев разбиха с 5:0 втородивизионния Оборище (Панагюрище) на официалния терен на "Лаута". Преди срещата беше представен отбора за новия полусезон пред "черно-белите" привърженици.

Капитанът Мартин Камбуров осигури комфортна преднина на своя тим до почивката. Нападателят се разписа още в 12-ата минута от дузпа, а 20 по-късно голмайсторът се възползва от грешка в тима на Оборище за 2:0.

През втората част Локомотив вкара още 3 гола във вратата на панагюрци. Точни за "черно-белите" на два пъти беше Дани Кики. Юношата на Спартак Пловдив направи резултата класически в 55-ата след корнер, а 3 след това отново той вкара за 4:0.

Емил Гъргоров оформи крайният резултат в края на мача. Нисичкият футболист успя да навърже няколко противникови играчи в наказателното поле и с хубав удар прониза стража на гостуващия тим за крайното 5:0.

Състав на Локомотив: Александър Витанов (Ел Харуби), Александър Тунчев (Георги Вълчев), Пламен Крумов (Стефан Йефтовки), Кирил Котев (Мартин Кавдански), Крум Стоянов (Християн Попов), Стефан Велев (Айкут Янъков), Мартин Райнов (Ванчо Траянов) Бирсент Карагарен (Пауло Серджо), Димитър Велковски (Дани Кики), Мартин Камбуров (Георги Чукалов), Емил Гъргоров