"Черно-белите" дали дума на Крушарски да не създават ексцесии на дербито

3251
1

Привържениците на Локо (Пд) са поели ангажимент пред собственика на клуба Христо Крушарски да не създават ексцесии на дербито на Пловдив следващата събота. Това призна самият Крушарски, който е присъствал на тристранна среща с представители на Ботев, както и с органите на реда, които ще охраняват двубоя. Полицията се притеснява заради малкия капацитет на стадиона в Коматево и заради големия брой "черно-бели" фенове, които се очаква да отидат на мача.

"Вярвам на нашите фенове. Сигурен съм в тях. Полицията поиска да организираме транспорт, с който феновете да пътуват организирано до Коматево. За полицията е важно феновете да пътуват заедно до там. От Ботев предложиха да организираме обща пресконференция с двамата треньори преди мача", заяви пред "Меридиан Мач" Крушарски.


Още по темата: Ботев - Локо 20/02/16
Всички новини по темата: (82)

Виж коментарите (1)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!