Ботев изгражда специална каса за билети за феновете на Локо

5815
13

Феновете на Ботев Пловдив ще плащат по 10 лева за билети за дербито с Локомотив Пловдив. Това съобщиха от "жълто-черния" клуб, който е домакин на двубоя. Мачът между двата тима от 21-ия кръг на "А" група е насрочен за 20 февруари от 13 часа на базата в Коматево.

Талоните за вход, които са за всички сектори на стадиона ще бъдат пуснати в продажба на 15 февруари, понеделник. Максимум по три талона за вход ще се продават на човек.

Билетите за феновете на Локомотив - 350 на брой с цена от 10 лева няма да се предоставят предварително на "черно-белите". Те ще бъдат пуснати в продажба в деня на мача на специална каса пред сектора за гости в Коматево.

Източник: БТА


Още по темата: Ботев - Локо 20/02/16
Всички новини по темата: (82)

Виж коментарите (13)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!