Мико отпадна след здрава битка с Беранкис

2147

Националът на България за купа "Дейвис" Димитър Кузманов отпадна в първия кръг на турнира по тенис в София след загуба от Ришардас Беранкис с 3-6, 6-2, 3-6. Пловдивчанинът се представи достойно в първия си мач на ниво ATP, но в крайна сметка опитът на литовеца, си каза думата.

На осминафиналите Беранкис ще играе срещу №5 сред поставените Жил Мюлер от Люксембург.

По този начин българското участие на надпреварата в София приключи, след като другият ни представител на сингъл Александър Лазов отпадна в понеделник, а вчера Кузманов и Лазов загубиха в първия кръг от схемата на двойки.


Още по темата: България домакин на ATP турнир
Всички новини по темата: (37)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!