Цветана Пиронкова: Оставане в групата ще бъде едно добро постижение

1826

"Оставане в групата ще бъде едно добро постижение, но разбира се отиваме и с амбиции за изкачване в по-горната". Това заяви Цветана Пиронкова преди заминаването на женския национален отбор по тенис за турнира Фед Къп. 
Надпреварата за първа група на Евро-африканската зона ще се проведе от 3 до 6 февруари в Ейлат, Израел. Освен първата ракета на България, в състава са още Елица Костова, Изабелла Шиникова и Диа Евтимова.

"Настроението определено е добро. От доста години вече сме в този състав, така че всички се познаваме и се разбираме много добре. Отборният дух определено е на ниво", каза още Пиронкова.

След тегления жребий България попадна в група "D" с отборите на Унгария, Белгия и Латвия.


Още по темата: Цветана Пиронкова повежда българския отбор на Фед Къп
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!