Асен Николов: Доволен съм от моя отбор, въпреки загубата

1839

"Поздравявам отбора на Берое, бориха се мъжки и заслужено спечелиха двубоя. Аз обаче съм доволен от моя отбор, защото показаха характер и се бориха. Смятам, че единствената причина за загубата е липсата на по-голяма ротация в състава ни", коментира старши треньорът на Академик Бултекс 99 Асен Николов.

"Имаме контузен основен играч, което ни лишава от ротация под коша. Натрупахме и рано фаулове - още през първото полувреме и това ни се отрази сериозно.

Не смятам, че сме допуснали фатални грешки, трябва да отдадем заслуженото и на играчите на Берое, които при последното равенство отиграха успешно при стрелба от далечно разстояние. До края на мача оставаше малко повече от минута и това ни сломи", каза още Николов.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!