Столична Община остави дербито Левски - Марица без публика

967

Дербито от 11-ия кръг в женската лига "Демакс +" между "Левски" (София) и "Марица" (Пловдив) ще се играе при закрити врата. 
Двубоят е днес от 18:00 часа в столичната зала "Христо Ботев". 
Причината е забрана на Столична Община за допускане на публика в съоражението. Срещата ще бъде излъчвана на живо по БНТ HD.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!