Отложиха "Бургас 2007“ – "Марица“ за 3 февруари

1080

Мачът от деветия кръг в Националната волейболна лига при жените между отборите на "Бургас 2007" и "Марица"- Пловдив, който по програма беше насрочен за 23 януари/събота/ е отложен, стана ясно тази сутрин.

Насрочен е за 3 февруари/сряда/от 17:00 часа в спортна зала "Младост".

Преди това отборът на "Бургас 2007" ще изиграе два мача от шампионата. На 27 януари/сряда/ нашите момичета, които са абсолютни дебютантки в елита гостуват на "Раковски" - Димитровград.

На 30 януари/събота/ от 15:00 часа бургаските волейболистки, които заемат пето място във временното класиране с актив от 11 точки/4 победи и 4 загуби/ приемат лидера "Левски", който е с 23 точки.

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!