Григор Димитров със специално обръщение към българските фенове в Мелбърн

3045

Григор Димитров направи специално обръщение към българските фенове в Мелбърн, които го подкрепят по време на изявите му на Откритото първенство на Австралия.

Най-добрият ни състезател днес се класира за третия кръг след четирисетова победа срещу аржентинския квалификант Марко Трунхелити. В следващата фаза хасковлията ще има тежката задача да се изправи срещу Роджър Федерер.

"Благодаря ви за подкрепата. Това означава много за мен. Страхотно е да чуеш български гласове и да видиш всички тези знамена. Надявам се да дойдете в петък (когато е мачът с Федерер) и да ме подкрепите още по-мощно. Благодаря", каза Григор пред камерата на Australian Open TV.


Още по темата: Аустрелиън Оупън 2016
Всички новини по темата: (11)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!