Никол праща целувки на Григор от ложата

5789
4

Никол Шерцингер не е пропуснала нито един двубой на Григор Димитров от началото на сезона. Американската певица пристигна в Бризбън, за да подкрепи най-добрия български тенисист в първия му турнир за сезона.

Нейното присъствие на трибуните донесе успех на хасковлията, който спечели и двата си мача от първия кръг. След последната точка в двубоя със Симон камерите заснеха как Шерцингер изпраща въздушна целувка на Димитров.

Припомняме, че за евентуална връзка между Шерцингер и Димитров британският таблоид "Сън" съобщи още преди няколко месеца, но до момента и двамата категорично отричаха.



Виж коментарите (4)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!