Нико Варела и Митко Алексиев си стегнаха багажа от Коматево

8517
15

Освен Жоел Чибамба още двама футболисти на Ботев напускат клуба. Това са крилото Нико Варела и нападателят Димитър Алексиев
Вчера уругваецът се сбогува със съотборниците си и си замина. На Коматево са взели решение да не разчитат на Варела занапред и съвсем скоро се очаква да прекратяването на договора му да се официализира. 
Варела имаше контракт до лятото, но той не попада в плановете на новия наставник Николай Костов
От няколко дни с Варела се водят преговори с прекратяването на договора му, които са на финалната права, и ако всичко е наред Ботев ще обяви официално раздялата си с него. 

Източник: в. "7 дни спорт"


Още по темата: Зимна селекция и подготовка в Ботев 15/16
Всички новини по темата: (251)

Виж коментарите (15)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).