От Локо: Да подкрепим юношите в реванша срещу Черно море
Единственият представител на Локомотив в турнира за Купата на БФС излиза във възлов реванш срещу Черно море утре (сряда, 25 ноември) от 10.30 часа на изкуствения терен на "Лаута".
В първия мач водените от Христо Телкийски "смърфове" загубиха с минималното 0:1 във Варна и сега имат реални шансове да излъжат своя противник на собствения си терен.
При краен успех в двата мача "черно-белите" ще попаднат сред най-добрите четири отбора в България за юноши младша възраст (набор 2000) и ще чакат съперника си за полуфинал, който ще се играе през пролетта на 2016 година.
Очаква се юношите на Локомотив да получат сериозна подкрепа и от "черно-белите" фенове въпреки неудобния сутрешен час в делничния ден.