Вихър (Строево) приключи участието си в турнира за Купата на България

Коментари (2)
15:18 / 27.10.2015
4585
Четвъртодивизионният Вихър (Строево) приключи участието си в турнира за Купата на България. Аматьорският тим, който се състезава в окръжните пловдивски групи загуби с 0:5 от Черно море осминафиналния си мач от надпреварата.

Възпитаниците на Костадин Апостолов започнаха добре срещата, но силите им обаче стигнаха до края на първата част. Тогава опитния варненския тим успя в рамките на четири минути да убие интригата с голове на Симеон Райков и Хуан Вареа.

През второто полувреме Черно море вкара нови три гола. Точни за варненци бяха Симеон Райков, резервата Мартин Костадинов и 17-годишният талант на "моряците" Валентин Йосков. Това бе първо попадение за него за мъжете.

Така носителя за Купата на България се класира без проблем за четвъртфиналите.