Локо иска отмяна на жълтия картон на Камбуров

5752
17

Ръководството на Локомотив ще поиска от БФС отмяна на жълтия картон на Мартин Камбуров, получен в мача с Литекс в Ловеч, завършил 0:0. Това съобщи председателят на обединение "Сдружение за Локомотив" Николай Неделчев.

"Цяла България видя, че имаше дузпа в наша полза в 60-ата минута след спъването на Мартин Камбуров от Рафаел Перес в наказателното поле на Литекс. Вместо това обаче съдията Вихрен Манев вдигна жълт картон за симулация на нашия футболист, а такава нямаше. Ще настояваме този картон да бъде отменен и да не брои за наказания на Мартин Камбуров. Нека от БФС да гледат внимателно тази ситуация и да преценят действията на рефера", добави още Николай Неделчев.

Шефовете на Локомотив изразиха задоволството си от изявите на играчите срещу Литекс и мъжката им игра.

Вчера "черно-белите" футболисти проведоха възстановителна тренировка на клубния стадион и бяха пуснати да почиват.


Още по темата: Литекс - Локо 23/10/15
Всички новини по темата: (10)

Виж коментарите (17)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).