Костадин Ангелов: Накрая можеше и да бием

2660

"Добре играем като домакини, видя се че накрая можеше и да бием. Този мач е доказателство, че Ботев няма да се бори да не изпадне, а може много повече. На почивката казах на момчетата, че това е Ботев и тук винаги трябва да се играе със самочувствие. Неприятно е, че трети мач получаваме гол в шестата минута след статично положение, за това трябва да работим много. Не мога да коментирам действията на съдията, това е все едно той да коментира играта на отбора ми", това заяви старши-треньорът на Ботев Пловдив Костадин Ангелов след края на мача с Литекс, който завърши 1:1.


Още по темата: Литекс - Ботев
Всички новини по темата: (11)

Виж коментарите (0)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!