Румен Димов предупреди бултрасите: Не чупете "Арена Созопол"!

10869
25

Старши треньорът на Созпол Румен Димов предупреди привържениците на Ботев да внимават със спортното бижу на "вампирите". Той се притеснява "Арена Созопол" да не пострада както стана на финала за Купата на България през 2014 г. между Лудогорец и Ботев на стадион "Лазур".

Относно жребия наставникът на "вампирите" каза: "Изключително уважаван от мен отбор и клуб със огромни традиции във футбола. Но аз винаги съм казвал едно нещо и трябва да се знае на всички - Бъдещето принадлежи на Созопол. Очакваме Ботев като гости и ще ги приемем така както трябва. Нека по-добрия отбор да победи, но на "Арена Созопол" обикновено това е Созопол. Ние ще играем за да продължим на четвъртфинал."


Още по темата: Купа на България 2015/2016
Всички новини по темата: (60)

Виж коментарите (25)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!


За връзка с нас:

тел.: 0886 59 82 67
novini@plovdiv24.bg

Екип

©2004 - 2026 Медия груп 24 ЕООД.
Plovdiv24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Plovdiv24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).