Новият шеф на Ботев обсъди строежа на стадиона

14540
19

Ангел Палийски, който е новият изпълнителен директор на Ботев, се срещна тази сутрин с архитекта на стадион "Христо Ботев" - Георги Савов.

Двамата са обсъдили бъдещото строителство на обекта, но засега няма да бъдат давани никакви изявления, съобщава БНР.

Най-спешното в момента е поддръжката на терена, като работниците са започнали ремонт на поливната система, както и пръскане срещу плевели и различни вредители.

Извънредното Общо събрание на клуба е насрочено за 10-и август тази година.


Още по темата: Реконструкция на стадион "Христо Ботев"
Всички новини по темата: (131)

Виж коментарите (19)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!