Миньор излъга Спартак с 2:1 в Раднево

20:23 / 23.08.2008
2249
Миньор излъга Спартак с 2:1 в Раднево. Победният гол за домикините падна след подарък на вратаря Стоян Здравков - Бащата. Той изплю една топка и след карамбол нападател на Миньор заби за 2:1. Георги Стоянов вкара за пловдивчани още в 7-ата минута. Гошо се пребори в пеналта и с мощен шут с левачката намери мрежата за 0:1. Две минути по-рано реферът отмени чист гол на Иван Площаков. Домакините изравниха с късметлийско попадение в 22-та минута. След центриране от корнер играч на Миньор срещна топката с гръб и тя се отърколи зад голлинията за 1:1.

Съставът на Спартак в Раднево: Здравков, Аргиров, Т. Симеонов (капитан), Ст. Терзиев, Банев, Стаев, Й. Христов, Коларов, Площаков, Кр. Трифонов, Г. Стоянов (Фанев, Коруджиев).