"Смърфовете“ в почивка до сряда
Футболистите на Локомотив ще получат почивка до сряда, след неделната победа над Хасково с 4:0. Този триумф и на практика, и на теория осигури оставането на "черно-белите" в "А" група.
Треньорският щаб на "смърфовете" е решил да даде възможност на играчите да отдъхнат пълноценно преди оставащите до края на първенството три срещи.
В сряда "смърфовете" се събират на клубния стадион в пловдивския парк "Лаута" в 18.00 часа, за да започнат подготовка за гостуването си на Марек в неделя.
Тогава ще стане ясно и какво е здравословното състояние на играчите, взели участие в срещата с Хасково.