Фенове на Локо почетоха паметта на убития от полицаи ултрас
По време на вчерашния мач с Хасково, феновете на Локомотив почетоха паметта на простреляния от полицай полски фен Давид Джиеджич.
Той беше убит от служител на органите на реда по време на срещата между Конкордия Кнуров и Рух Раджинков.
В Памет на Давид на "Лаута" бе издигнат голям транспарант.