Ботев и Локомотив ще участват на турнира "Чирпанска кама" през април

12:10 / 24.03.2015
2394
Отборите на Ботев и Локомотив ще вземе участие в деветото издание на националния турнир за подрастващи "Чирпанска кама". Надпреварата е за набор 2002 и ще се проведе на 2 и 3 април в град Чирпан.

В турнира ще участват общо 8 отбора, разпределени в 2 групи по 4 тима. В група "А" са отборите на Ботев, ЦСКА, Чирпан и Родопа, а в група "Б" са тимовете на Левски, Берое, Локо (Пловдив) и Борислав.

Победителите от двете групи се срещат на големия финал, който е на 3-ти април от 12:30ч. Битката за бронзовите медали е час по-рано. Мачовете се състоят от 2 полувремена по 30 минути. При равенство в редовното време се преминава към изпълнение на дузпи.

Състезанието се организира със съдействието на Министерството на младежта и спорта, Българския футболен съюз, Българска асоциация "Спорт за всички" и Община Чирпан.