Новото електронно табло на Локо е готово

4048
8

Новото електронно табло на стадиона на Локомотив вече функционира.

Парите за него бяха събрани от привържениците на "смърфовете" за рекордно кратък срок и с безпрецедентна по рода си кампания.

Таблото предлага функционалности, които не са често срещани по българските стадиони.

Още на следващия мач на Локомотив - на 8 март от 13:30 ч. в дербито на Пловдив срещу Ботев, то ще бъде пуснато , съобщиха от "Лаута".


Още по темата: Електронно табло на стадион „Локомотив"
Всички новини по темата: (6)

Виж коментарите (8)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!