Ботев в Коматево и през следващия сезон

7829
25

Ботев ще играе домакинските си мачове и през следващия сезон в Коматево, стана ясно вчера. Въпреки огромното желание на ръководство и фенове, шансът "канарчетата" да се завърнат край Бирената през следващото първенство е минимален. Шефовете взеха мерки и от вчера започна инспекция на съоръжението в южния квартал.

С представители на клуба се срещнаха началникът на Охранителна полиция Рашков, изпълнителният директор на БФС Антон Попов, шефът на частната охранителна фирма "Алфа COT", която охранява мачовете на канарчетата, и заместник-кметът по спорта Петър Зехтински от Община Пловдив. Попов и Рашков дадоха препоръки за подобряването на сигурността на стадиона, които трябва да се изпълнят преди решението за получаване на лиценз.

Източник: в. "Тема Спорт"


Още по темата: Зимна селекция и подготовка в Ботев 14/15
Всички новини по темата: (237)

Виж коментарите (25)
Актуални спортни новини:
Мачовете по ТВ! Пълна програма на всички мачове на живо по телевизиите.
Свали на своя телефон: Android или iOS!